Tahsin ÖZTUNÇ
![TAHSİN ÖZTUNÇ.jpg TAHSİN ÖZTUNÇ.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/102707/0/tahsin-oztuncjpg.png)
1968 yılında Elbistan’ın Akbayır mahallesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Elbistan’da tamamladı. Akdeniz Ün.Isparta M.Y.O.İşletme bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi..1991-1994 yılları arasında özel bir şirkette muhasebeci olarak çalıştı. Akbayır Belediyesinde 1994 yılında Muhasebeci olarak göreve başladı. 1998 2001 yıları arasında Elbistan İlçe Tarım Müdürlüğünde mutemet memur olarak çalıştı. 2001 -2009 yılları arasında Elbistan Devlet Hastanesinde Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.2009-2014 yılları arasında Akbayır Belediye Başkanı olarak görev yaptı.Mayıs 2014 tarihinden itibaren Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapmaktadır.Evli ve dört çocuk babasıdır.